055-3600102 info@be-insured.info

Simone Choudri

T: 055-360 0102
M: 06-2909 0502
E: simone@be-insured.info

Adviseur zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen zakelijk
  • Schadeverzekeringen particulier
  • Zorgverzekeringen

Mark van der Laan

T: 055-360 0102
M: 06-2037 1207
E: mark@be-insured.info

Accountmanager zakelijk en particulier

Aandachtsgebieden:

  • Zorg collectiviteiten
  • Schadeverzekeringen particulier

Saskia Zomerhuis

T: 055-360 0102

E: saskia@be-insured.info

Adviseur schade particulier en zorg

Aandachtsgebieden:

  • Schadeverzekeringen
  • Zorgverzekeringen

Jessica Zomerhuis

T: 055-360 0102
M: 06-8327 3836
E: jessica@be-insured.info

Adviseur schade particulier en zorg

Aandachtsgebieden:

  • Budgetbeheer en administratie
  • Schadeverzekeringen
  • Zorgverzekeringen

Yvon Hagen

T: 055-360 0102
E: yvon@be-insured.info

Algemeen administratieve ondersteuning

Aandachtsgebieden:

  • Algemeen administratieve ondersteuning

Julien de Jong

W: www.bodybusinesscoaching.nl
E: julien@bodybusinesscoaching.nl

Vitaliteits coaching

Aandachtsgebieden:

  • Sport
  • Voeding
  • Lifestyle

Cecile Mol

 

T: 0318-734297
M: 06-20736091
E: cecile@cvbgezondheid.nl

www.cvbgezondheid.nl

Case manager ROV + TD

drs. Natascha Maas

 

M: 06-54967129
E: natascha@gezondheidsmanager.nl

www.gezondheidsmanager.nl

 

 

Mac

Appie

Lola